Skladník a manipulant VZV

Do naší společnosti hledáme nového kolegu na pozici skladník a manipulant, řidiče VZV / Retraku podmínkou, časová flexibilita.

Vaším úkolem bude:

- obsluha vysokozdvižných vozíků, práce v interním systému, nakládání a vykládání kamionů, uskladnění, převoz a kontrola materiálu, zásobování výrobních linek a další práce spojená s VZV / Retrakem, balení zboží.

Požadujeme:

- platný průkaz řidiče VZV, praxi na VZV / Retraku, spolehlivost v docházce, samostatnost, zodpovědnost a ochotu flexibilní pracovní doby (dle nakládky kamionů)

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr - JEDNOSMĚNNÝ provoz - stabilní zaměstnání s možností profesního růstu- využití Vašich profesních schopností v dlouhodobé perspektivě – na práci v naší firmě Vás zaškolí naši odborníci- přátelský kolektiv- možnost si napracovat hodiny (placené přesčasy)- nástup možný ihned!

Možnost individuálního růstu dle dosažených pracovních výsledků! 

Dále nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení a bonusy- odměny za pracovní výkony- příspěvek na stravování (stravenky)- odměny za pravidelnou docházku- bezplatná školení a vzdělávací kurzy- nové a čisté prostředí firmy HaR Komplet s.r.o. (bezprašné a bezhlučné prostředí)- stabilní zázemí společnosti a seriózní jednání- odměna za doporučení nového zaměstnance na HPP- náborový příspěvek 6 000 Kč

NEJSME HEKTICKÝ AUTOMOTIV! 

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na bali@harkomplet.cz.

Děkujeme předem za Váš zájem a budeme se na Vás těšit!

Váš team H a R Komplet s.r.o.

logo

Firma: H a R Komplet, s.r.o.

Kontakt: Kateřina Bali
Lounská 398
438 01 Žatec

Telefon: +420 776 277 477

Místo práce: Žatec

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2021 KARIERA.CZ s.r.o.