Elektromechanik - výroba kabelových svazků a mechaniky

Výroba kabelových svazků a mechaniky pro kolejová vozidla.

Požadujeme:

- minimálně odborné vyučení bez maturity - zodpovědný a aktivní přístup k plnění pracovních úkolů - spolehlivost a pečlivost - samostatnost a ochota učit se novým věcem - kladný vztah k práci a manuální zručnost - dobrý zdravotní stav a zrak - praxe či zkušenosti z elektrovýroby jsou pro Vás výhodou stejně tak vyhláška č. 50/1978 sb. § 5 a vyšší - manuální zručnost. Pozice je vhodná spíše pro muže.

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr - JEDNOSMĚNNÝ provoz – pracovní doba po-čt 6:00 - 15:00 hod - krátké pracovní pátky – konec pracovní doby již ve 13:00 hod! - stabilní zaměstnání s možností profesního růstu - využití Vašich profesních schopností v dlouhodobé perspektivě - příležitost vhodná i pro čerstvé absolventy – na práci v naší firmě Vás zaškolí naši odborníci - přátelský kolektiv - možnost si napracovat hodiny (placené přesčasy) - nástup možný ihned!

Možnost individuálního růstu dle dosažených pracovních výsledků! 

Dále nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení a bonusy - odměny za pracovní výkony - příspěvek na stravování (stravenkový paušál) - odměny za pravidelnou docházku - bezplatná školení a vzdělávací kurzy - nové a čisté prostředí firmy HaR Komplet s.r.o. (bezprašné a bezhlučné prostředí) - stabilní zázemí společnosti a seriózní jednání.

NEJSME HEKTICKÝ AUTOMOTIV! 

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na bali@harkomplet.cz.

Děkujeme předem za Váš zájem a budeme se na Vás těšit!

Váš team H a R Komplet s.r.o.

logo

Firma: H a R Komplet, s.r.o.

Kontakt: Kateřina Bali
Lounská 398
438 01 Žatec

Telefon: +420 776 277 477

Místo práce: Žatec

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventyReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2021 KARIERA.CZ s.r.o.